fbpx

Evet, her bir mum tek tek bizim tarafımızdan elde üretiliyor.

Her bir mumumuz %100 premium kalitede yerli soya ve premium kalitedeki esansları ile İstanbul’da tek tek elde dökülüyor. Parafin içermiyor. Her bir mumumuz toksinlerden arınmış ve vegandır.

Ürünlerinize sevgi göstererek onlara en iyi şekilde bakabilirsiniz. Her bir mum yakışının bir deneyim olduğunu düşünmelisiniz. Mumlarınıza iyi bakmak için, mumunuzu ilk kez yaktığınızda, tünel oluşumunu engellemek için tüm yüzey sıvı hale gelene kadar mumunuzun iki üç saat yanmasına izin verin. Mumunuzun fitilini her yanma seansından önce veya sonra 5-6 mm’e kadar kısaltın. Mumunuz 1-1.5 cm kaldığında mumunuza veda etme vakti gelmiş demektir. Mumunuzu asla yalnız bırakmayın.

Evet, cam/teneke ve kağıt ambalajlı mumlarınızı ve ürünlerinizi geri dönüşüme kazandırabilirsiniz veya yeni bir amaç doğrultusunda hayat bulmalarını sağlayabilirsiniz. Bizden birkaç tavsiye; mumlarınız bitirdikten sonra sıcak suda sabun ile yıkayarak dipte kalan mumu ve fitili çıkarabilirsiniz. İster içine bitki ekin, ister bardak olarak kullanın, isterseniz de makyaj malzemeleriniz veya kalemlerinizi koyun. <3

Mumunuzun fitilini kesin! Fitiller, 0.5-0.6 cm uzunluğunda en mutludur. İlk yakıştan sonra, dumansız ve stabil bir deneyim için mumunuzun fitilini fitil makası veya keskin uçlu bir makas ile doğru uzunluğa kadar kesin.

En iyi yakış performansına ulaşabilmek için mumlarımızın formülünü uzun bir arge sürecinden sonra oluşturduk ve sürekli olarak testlerimiz devam ediyor. Amacımız mumlarınızı yaktığınızda koku notalarının sizlere narin bir şekilde ulaşması. Ancak siz mumunuzun kokusunun çok güçlü veya zayıf olduğunu düşünüyorsanız geri bildiriminizi info@candleandfriends.com adresine bekliyoruz.

Kargo ücretimiz 50tl’dir. 

Yurtdışı gönderileri 30 € olarak faturalandırılır.

Siparişlerinizin kurye ile gönderilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargoya teslim edilir.